22 2

golfové hřiště s nejlepším výhledem na krkonoše

Golf Club U Hrádečku s.r.o. Mlýnská 382 542 23 Mladé Buky Recepce Tel.: 604 273 293 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Info: www.golf-mladebuky.cz

 

18 2Areál bobové dráhy v Peci pod Sněžkou

- je nově vystavěné sportovně rekreační zařízení
- nabízí netradiční vyžití dětem i dospělým
- je ideální při krátkodobých i dlouhodobých návštěvách
- nabízí široký výběr aktrakcí a kvalitní servis
- vhodný cíl pro firemní či školní akce

Info: www.relaxpark.cz

16 2Novou lanovkou na vrchol Sněžky

Na nejvyšší horu Čech se můžete vydat bez námahy. Případně z vrcholu sejít pěšky některou ze značených tras.

info: www.snezkalanovka.cz

 

27 2Tandemové sezkoky z vrcholu Černé hory

Přistávací plocha s ošetřeným povrchem a parkovištěm se nachází necelý kilometr od našeho penzionu. Startoviště na Černé Hoře je nejlepším terénem pro termické létání v ČR. Převýšením 600m a startem v nadmořské výšce 1228m n. m. se řadí k nejvyšším startovištím v regionu. V místě jsou provozovány tandemové lety a škola paraglidingu.

Info:  www.dovzduchu.cz

 

61 2Sjezd na koloběžce z Černé hory: Přímo na dolní stanici lanovky na Černou Horu si lze koloběžky zapůjčit a kabinkovou lanovkou se nechat vyvést na vrchol Černé hory odtud dlohým sjezdem po vyznačené trase zpět do údolí.  Je to nezapomenutelný zážitek nejen z jízdy na koloběžce.

Info: www.etc-sport.cz

 

77 2Vycházková trasa Střední hřeben: Náměstí od kolonády - katolický kostel - Rudolfovo údolí - kolem dětské léčebny Vesna.. Po Středním hřebenu dojdete k výletnímu místu Hoffmanově boudě. Délka trasy 2,5 km.

Černohorské rašeliniště: Se nachází v plochém sedle mezi Černou a Světlou horou , asi 4,5 km dlouhá naučná stezku s několika panely, vede od Černé boudy k Václaváku, Hubertově vyhlídce, Velkým Pardubickým boudám. Lze se na ní napojit z kterékoliv strany.

Luisina cesta: Těsným dolem ( Klausův důl ) Trasa vede od hotelu Lesní dům. Luisina cesta odbočuje za mostem. Už po čtvrt kilometru stoupání je chodník zasekán do skalnatého kaňonu, v blízkosti vodopádů Černohorského potoka.

Kdo je připojen

Právě přítomno: 39 hostů a žádný člen